Mieszadła do gnojowicy – niezastąpione narzędzia do przygotowania nawozu naturalnego

Mieszadło do gnojowicy to doskonałe narzędzie rolnicze, które pozwala zapobiec rozwarstwianiu zebranej i przechowywanej gnojowicy. Dba o jej stały, jednolity skład oraz jakość. Dodatkowo pozwala skutecznie opróżniać zbiorniki i zachowuje pożądaną konsystencję mieszaniny.

Dobrej jakości mieszadła do gnojowicy oferowane są przez renomowanego i polskiego producenta StachMAR. Firma StachMAR działa na rynku od wielu lat i posiada szerokie grono zadowolonych klientów.

Oferuje w sprzedaży najwyższej jakości narzędzia, maszyny rolnicze w tym pompy i mieszadła do gnojowicy. Ponad to wszystkie urządzenia posiadają deklarację zgodności C i są gwarancją udanych procesów przygotowywania nawozów organicznych.

Oferta firmy StachMAR

StachMAR to firma, która głównie stawia na jakość swoich urządzeń. W ofercie posiada najwyższych standardów mieszadła do gnojowicy między innymi:

  •       mieszadło typ MZŁ 5000
  •       mieszadło typ MZH 5000
  •       mieszadło typ MM 5000
  •       mieszadło typ MŁH 6000
  •       mieszadło typ MHH 1000

Mieszadło do gnojowicy typu MZŁ 5000 przeznaczone jest do lagun z małym otworem rewizyjnym. Posiada możliwość przymocowania do ciągnika rolniczego (mocowanie trzypunktowe). Napędzane jest przez ciągnik rolniczy WOM 540 obrotów na minutę. Charakteryzuje się długością mieszadła od 3 do 6 metrów i średnicą wirnika od 50 do 60 centymetrów.

Mieszadło do gnojowicy typu MZH 5000 regulowane jest siłownikiem i mocuje się je do ciągnika rolniczego za pomocą trzypunktowego mocowania. Długość mieszadła może być ustalona według potrzeb od 3 do 6 metrów, średnica wirnika wynosi 60 cm lub 70 x 70 centymetrów w ramce.

Mieszadło do gnojowicy MM 5000 mocowane jest bezpośrednio na ciągniku rolniczym i napędzane przez wałek przekaźnika mocy [WOM].Długość mieszadła można wybrać indywidualnie, średnica wirnika wynosi 5600 milimetrów, zaś masa 250 kilogramów.

Mieszadło typu MŁH 6000 jest najpopularniejszym urządzeniem i ma przeznaczenie do mieszania większość lagun. Doskonale współpracuje z każdą ładowarką i ciągnikiem rolniczym. Mieszadło wyposażone jest w hydromotor 18KW, 800 obrotów na minutę oraz wydajną pompę  60 litrów na minutę. Długość mieszadła wynosi 6 metrów, zaś średnica wirnika 60 centymetrów.

Mieszadło do gnojowicy typ MHH 1000 wykorzystywane jest do lagun naziemnych o wysokości muru do 2,5 metra lub wejścia 80×80 centymetrów w stropie zbiornika. Podczas pracy wykorzystuje dwa siłowniki. Długość mieszadła ma 10 metrów, zaś średnica wirniki na 60 centymetrów.

Wszystkie proponowane przez firmę StachMAR mieszadła mają wysoką odporność na działanie substancji żrących. Wykonane są ze stalowej konstrukcji z pokryciem powierzchniowym wykonanym, jako ocynk ogniowy. Mają ogromne zastosowanie w rolnictwie i pozwalają zachować pożądane wartości, jakość i konsystencję gnojowicy. Ponadto to mieszadła do gnojowicy marki StachMAR są łatwe do czyszczenia i nie wymagają specjalnych procesów konserwujących. Należą do urządzeń rolniczych, które mogą być często i intensywnie wykorzystywane przez wiele lat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *